Loď plná umění / Ein Schiff voll mit Kunst

29. 05. 2016, 14:00 - Praha/ Náplavka/ Rašínovo nábř.

DJs | Workshop | Party
#BLOGES BOAT MARKET na #CARGO GALLERY. Vítání léta s největší bloggerskou akcí v Cargo gallery na pražské Náplavce. Kdy? 29.5.2016, 14.00 - 18.00. Těšte se na vaše oblíbené bloggery, workshopy, soutěže, DJ´s, beauty koutek, skvělé jídlo a zábavu.

BLOGES BOAT MARKET/ PRAHA

Ahooooóój,

SAVE THE DATE! Na konci května jsme se rozhodly udělat market na Cargo lodi, která kotví na Náplavce kousek od železničního mostu s luxusním výhledem na hrad z horní paluby, kde si budete moct narvat pupky hot dogama od Mr.HotDoG, odpočinout si poslechem hudby v houpací síti s Eva Porating a nebo klasicky pokoupit pár stylových kousků od nejznámějších českých blogerek a malých a fresh prodejců, kteří budou mít v podpalubí své stánky a štendry. (brzy odtajníme jména).

Nově jsme pro vás zařídily i zajímavý workshopy - TBA.

Vzhledem k tomu, že počítáme se sluníčkem, vyhlašujeme Jump Splash contest ve skákání kufrů do Vltavy - nejodvážnější dostane hodně vychytanou prize! Přihlásit se můžete na bloges.market@gmail.com!

A těšit se můžete i na super skvělou tatérku Duhovku, která se vám jehlou dostane pod kůži svým osobitým rukopisem.

Vstup - pade!

Zůstaň naladěn/á na naší vlně, sleduj tuhle událost a nenech si nic ujít. More info soon sooooon.

Kiss Bloges Robes*

https://www.facebook.com/BlogesRobes/

https://www.instagram.com/bloges_robes/


Na marketu bude mít stánek i oblíbená značka Bubbleology - Bubble Tea. Tentokrát si budete moci zakoupit nové Fit tea ve speciálních lahvičkách pro market s etiketou BLOGES ROBES

Tyto kabelky a mnohem víc od značky Starmy můžete přijít pořídit k nám na Bloges Boat Market.

Těšte se na neskutečně výborný hot dogy a burgery od Mr.HotDoG, kterej je totálně narvanej, kdykoliv jdeme na Letný kolem. Mňam!
PS: Budou i vegedogs!

 

A nově potrvdily ještě Time to Fit & With love Kate&Karol

Na marketu si můžete pořídit hadříky od našich milých blogerek a nejen to... Přichystané budou i stánky se skvělými drinky, vychytávkami na mobil, brýlema, doplňky atd. A na koho přesně se můžete těšit? Mrkejte...


Na který blogerky se letos můžete těšit na Bloges Boat Marketu? ‪#‎blogesboatmarket‬ ‪#‎blogesmarket‬

 


EVENT:

Partnerem pobytu Cargo Gallery v Praze je Ústecký kraj