Loď plná umění / Ein Schiff voll mit Kunst

21. 05. 2016 - 22. 05. 2016, 20:00 - Praha/ Náplavka/ Rašínovo nábř.

DJs | Party
Addict #3 by NobodyListen. FASHION DEALã 2016 BRATISLAVA * PRAGUE afterparty. 21/05/2016 @ Cargo Gallery, Prague. more info TBA, save the date.

ADDICT#3 by NOBODYLISTEN/ FASHION DEALã/ PRAHA

Ciesay (UK, PLACES + FACES)

Prvním hostem na Addict#3 je Ciesay! Fotograf, zakladatel PLACES + FACES a selektor z Londýna. Od roku 2013 fotí svoje kámoše v backstagy a na koncertech, fotky začeli okamžitě kolovat internetem a tak se rozhodl založit vlasní brand. Před jeho objektivem se objevil třeba Skepta, A$AP Rocky, Kanye West, Drake, Ian Connor, Travi$ Scott a další. Na new wawe scéně není nikdo koho by Ciesay neznal a nebo kdo by se nechtěl dostat na jeho P+F eventy, které pořádá například v Paříži, Los Angeles, New Yorku nebo Londýně. V posledních týdnech se P+F pravidelně objevuje například na mediiích jako HYPEBEAST, Fader, Dazed, Highsnobiety a mnoho dalších. Hype is real, těšim se na jeho DJ set!

Dalším hostem na Addict #3 je Smack s jeho DJ setem! Jeho sety jsou narvaný tou nejlepší UK selekcí a energií, kterou umí zahrát úplně nejlíp ze všech. Začínám se bát aby ta loď takovej hype vydržela. #titanic2.
Smack DJ Set - 21.5.2016 @ Addict #3, Cargo Gallery.


EVENT:


Partnerem pobytu Cargo Gallery v Praze je Ústecký kraj