Loď plná umění / Ein Schiff voll mit Kunst

25. 04. 2016, 20:00 - Praha/ Náplavka/ Rašínovo nábř.

Koncert / Konzert
Tři kapely, tři města, dva státy. Kolektivy, které spojuje status v kontextu jejich scény, se spojily v jednu koncertní hrubou sílu.Výsledkem je nádherná záležitost pro fandy, pestrá, ať už hudebně, tak i jazykově. Dohromady to funguje nádherně, separátně možná ještě líp. Familea Miranda+ Lyssa +OTK + = VSL prostě.
Vstupenky / Tickets: Koupit / Kaufen

FAMILEA MIRANDA (Chile) + LYSSA + OTK/ PRAHA

Chilská kapela Familea Miranda není v Evropě úplně neznámý pojem: už doma v Chile se před lety dost zásadně vymykali hlavnímu proudu a jejich alternativní post-hardcore byl v záplavě jihoamerických punkeros a metaleros natolik odlišný, že se z nich brzy stal kult. Navzdory tomu se rozhodli vyměnit pohodlí domova za další dobrodružství a záhy se přestěhovali do Barcelony, kde vlastně začínali zase úplně od nuly. Jejich hudební fanatismus a jasná vize, co chtějí dělat, je přes různé peripetie dovedly k tomu, že se – kromě toho, že v Chile mají status legendy – stali respektovanou součástí hudební scény ve Španělsku/Katalánsku a spolu s kapelami jako Picore nebo Betunizer dnes patří k tomu nejzajímavějšímu, co může tato část Evropy nabídnout.

V Praze Familea Miranda představí svoji novou desku s názvem Radiopharm, kterou vydal legendární katalánský label B-Core, což je samo o sobě zárukou vytříbené kvality. Radiopharm, v pořadí šesté album kapely, nabízí desítku skladeb, které můžeme popsat třeba jako originální směs instrumentálního math-rocku a alternativního hardcoru, plus zajímavé a hezké španělské vokály, ale tohle není úplně podstatné: Familea Miranda nabízí intenzivní a zajímavou hudbu, okořeněnou velkou dávkou osobního charismatu... dobrá zábava je s těmito srdečnými muži prostě vždycky garantovaná!

Podruhé do stejné Vltavy spolu s nimi vstupují i dvě klasické kapely pražského vydavatelství Silver Rocket, OTK a Lyssa: klub přátel Iberského poloostova, Latinské Ameriky, café cortado a chilského vína znovu zasahuje.

www.silver-rocket.org

https://bcoredisc.bandcamp.com/album/radiopharm


VSTUPENKY:

EVENT:

 


 Partnerem pobytu Cargo Gallery v Praze je Ústecký kraj