Loď plná umění / Ein Schiff voll mit Kunst

22. 05. 2018, 19:00 - PRAHA/ NÁPLAVKA/ SMÍCHOV

Koncert / Konzert
Absolventský koncert Jardy Taubera a Kryštofa Dancziho. POZOR! Změna místa konání Absolventského koncertu Jardy Taubera a Kryštofa Dancziho Bohužel kvůli nízkému stavu vody, loď stále nemůže připlout do Prahy, tudíž jsme nuceni narychlo změnit prostor. Absolventský koncert se bude tedy nakonec konat v klubu La Loca, který se nachází na adrese Odborů 278/4 Praha 2 (zastávky Karlovo náměstí, Novoměstská radnice nebo Myslíkova). Datum a čas konání koncertu zůstává nezměněn, tedy 22. 5. 2018 v 19:00 (vstup od 18:00). Prodané vstupenky zůstavají v platnosti. Níže zveřejňujeme mapu místa konání. Děkujeme za pochopení a sdílení. https://www.facebook.com/lalocaprague/
Vstupenky / Tickets: Koupit / Kaufen

Absolventský koncert Jardy Taubera a Kryštofa Dancziho/ PRAHA

POZOR! NOVÉ MÍSTO KONÁNÍ: La Loca Club - Odborů 4, Praha

 

Jedná se o koncert studentů Konzervatoře Jaroslava Ježka, kteří musí v rámci svého studia kromě jiného uspořádat Absolventský koncert. Můžete se těšit na celovečerní vystoupení, kde zazní známé popové, rockové a funky písně. Kromě několika desítek kvalitních muzikantů zde zahraje několik písní i legendární Petr Janda.


EVENT:

VSTUPENKY (199,- předprodej, 99,- studenti, (bude nutné prokázat se při vstupu jakýmkoliv studenským průkazem s fotkou):