Loď plná umění / Ein Schiff voll mit Kunst

10. 08. 2017 - 11. 08. 2017, 19:00 - PRAHA/ RAŠÍNOVO NÁBŘEŽÍ/ NÁPLAVKA

Festival
PRVNÍ BARBER FESTIVAL V PRAZE!
Vstupenky / Tickets: Koupit / Kaufen

Adrian T. Bell a DJ Mardoša / Glenfiddich Razor Night/ PRAHA

 

Na pražské náplavce se ve čtvrtek 10. 8. uskuteční neobyčejný večer. Čeká vás noc plná vynikající muziky, ostrých břitev a skvělé whisky včetně dvanáctileté single malt skotské Glenfiddich.

Poprvé se v Praze uskuteční přehlídka vybraných barber shopů, kterým nastaví zrcadlo dvě Skotky ze salonu The Players Lounge v Edinburghu.

K tomu budete moct zdarma ochutnat pět druhů whisky a poslechnout si koncert Brita usazeného v Praze Adriana T. Bell známého ze skupiny The Prostitutes. O support se mu za djským pultem postará Mardoša z Tata Bojs.

Pro Adriana to bude poslední letošní koncert v Praze, než se zavře do studia, aby začal pracovat na nové desce.

Spojení skotské whisky, hudby a barbershopů vnímá navíc jako srdeční záležitost, která mu evokuje celou řadu vzpomínek.
„Chuť Whisky Glendfiddich mám hodně spojenou se svým tátou. Když jsem pracoval na moři, vozil jsem mu ji z cest jako suvenýr,“ vysvětluje jeden z důvodů, proč se stal jedním z ambasadorů festivalu.

Na barbershopy byl prý navíc zvyklý od dětsví a jedno holičství měli přímo v ulici. Jelikož ale vyznává spíš tradice, a trendům příliš nepodléhá, je pro něj návštěva pražských barbershopů spíš výjimkou. „Mám asi moc šikovnou ženu, která se stará o můj účes. A vousy si zvládnu oholit sám. Snad jen kdybych si chtěl nechat ten plnovous, tak bych potřeboval, aby se mi o něj někdo postaral. Věk i zkušenosti na to mám, tak nad tím snad začnu přemýšlet,“ uzavírá.

Začátek v 19 hodin.

Vstupné: 200 CZK v předprodeji / 250 CZK na místě

web: www.whiskyexpert.cz


EVENT:

VSTUPENKY: