Loď plná umění / Ein Schiff voll mit Kunst

01. 04. 2017 - 02. 04. 2017, 20:00 - Děčín, Smetanovo nábřeží

Tanec / Tanz | DJs | Party
★★★ Taneční párty na lodi poprvé v Děčíně ★★★ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ★★★ Zapiš si datum 1/4/2017 ★★★ ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

BOAT PARTY/ DĚČÍN

Cargo Gallery LOĎ - PŘÍSTAVIŠTĚ DĚČÍN

Rádi bychom vás pozvali na mejdan, který v Děčíně doposud ještě nebyl!

Loď Cargo Gallery proslulá těmi největšími mejdany na vodách v ČR míří i k nám do Děčína.

Přijď si užít jedinečnou atmosféru párty na lodi i ve tvém městě!


★ Marcin Gosip ★

Další DJ na palubě, představujeme člena seskupení Deeper Gusto, které je v Děčíně dobře známé svými pravidelnými večery i na jeho set se během večera můžete těšit. Aktivně se věnuje djingu od roku 2006. V jeho setech se mísí melodický a hluboký deep house s barvitými tóny techna. Vždy se snaží aby jeho sety byly zvukově rozmanité a něčím ojedinělé.

★DJ PIETROS★

Severočeský rodák, který se na špičce domácí DJské scény drží již od roku 1995 a hraje v předních českých klubech, si za několik let vybudoval renomé a respekt nejen u svých kolegů. Pietros začal s hraním v menším mladoboleslavském podniku a během několika let se díky své pracovitosti dostal až do pražského Duplexu, který posloužil jako odrazový můstek jeho kariéry. Dále se propracoval do legendárního Studia 54, kde působí jako rezident do dnes, či ostravského Fabricu a českolipského Luxoru. Samozřejmě nesmíme opomenout ani prestižní Retro Music Hall, kde Pietros rezidentně vystupuje.

Kromě klubů se může pochlubit hraním na prestižních festivalech jako Mácháč, Pleasure Island či legendární Cosmic Trip. Pietros rozhodně patří mezi stálice domácí scény a jeho cit pro hudbu je přední vlastností, která pohltí nejednoho tanečníka. Neustálé sledování trendů a přizpůsobení se tanečnímu parketu, jsou pak už jen třešnička na dortu, která z něj dělá jednoho z nejzkušenějších DJů u nás, který má rozhodně co nabídnout.

★ LUKE PM ★

Severočeský Dj, který se postavil poprvé za mixážní pult v roce 2010 má za sebou spousty odehraných akcí. Jeho sety, které jsou nabité pozitivní energií nenechají nikoho v klidu. Zaměřuje se především na Bass House, Future a Tech House. V současné době je rezidentem klubu XPLODE Louny a mohli jste ho několikrát slyšet i v KLUBU Děčín.
Pro tento večer bude mít pro vás nachystaný speciální Future House set.

★ Dj COSTA ★

Děčínský rodák a člen dj's uskupení Deeper Gusto pořádající stejnojmenné house party, které si našly již velkou základnu fanoušků. Costovi sety jsou vždy ukázkou rozmanitosti house music, takže se v nich objevuje jak hlubší deep, tak i rovné beaty. Mimo kluby na severu Čech se Costa objevil i v legendární Roxy v Praze, na NYE party v brněnském Boby centru či na SNB kempu Snowspot v Rakousku

★ Ketan aka 4BeCome1 ★

Pod názvem 4BeCome1 můžete najít pražského Dje Ketana, který v roce 2010 založil i stejnojmenný live projekt a od té doby vystupuje pod stejným názvem i bez live hudebníků. 4BeCome1 je kromě jiného zakladatelem Vychytane.cz Djs Crew, která jako jediná v naší republice sdružuje live projekty jako jsou oni sami a provozovatel hudebního serveru, který crew zaštiťuje! S projektem i sám hostuje na nespočtu hudebních událostí napříč celou naší republikou, ale i v zahraničí. Mohli jste ho potkat na festivalech jako Mácháč, Open Air festival (Panenský Týnec), Sázavafest, United Islands of Prague, Votvírák, Air festival ad., nebo ve vyhlášených českých klubech od Chapeau Rouge, přes Roxy a Duplex, až po pláže v Chorvatsku, nebo undergroundové kluby v Polsku a Slovensku. Jeho vlastní eventy menšího charakteru a projekty, které neúnavně pořádá především v Praze, jsou vždy zárukou zajímavého hudebního zážitku se stále novými hosty. Je také autorem mnoha originálních party konceptů a spolupracuje s mnoha organizace, festivaly a kluby napříč celou naší republikou. Osobitý mix Deep, Tech, Latino a Dirty House music v jeho podání si nespletete. Na naší Boat party vystoupí právě v sólo setu. Spojení živých hudebníků a jeho kreativní Djské práce dalo vzniknout projektu 4Become1. Jeho cílem bylo nabídnout veřejnosti profesionální vystoupení, které by vybočovalo z řad klasických Djs setů. Což se mu díky skvělým improvizačním vstupům live hudebníků daří! Postupně se ke spolu - zakládajících členům, kterými byli multiinstrumentalista Flautistar (příčná flétna, dechové nástroje, samplers) a Rishin (perkuse), přidal ruský hudební mág Bohdan Skibinskyy (klarinet, sax, flétna) z balkánské kapely Circus Problem a skvělý perkusionisti Jan a Dan z elektronické kapely U-Prag, kteří vystupují s 4BeCome1 na vybraných hudebních událostech. Jako poslední člen přibyl v prosinci 2016 španělský kytarista Dave Mendez, který se na premiéru s projektem pilně připravuje. Slyšet ho ale můžete v doprovodu i dalších hudebních kolegů, Mcs a vokalistek s kterými experimentuje již od roku 2006.

www.djketan.cz
www.4become1.cz
www.booking.vychytane.cz
https://soundcloud.com/djketan

★ THE DLV ★

Jako djské duo působí společně od roku 2012. Zlomovým bodem, které pomohlo odstartovat jejich působení bylo účinkování na The One Festivalu. Za dobu jejich působení svým jedinečným přístupem a komunikací s publikem zaujali již spousty promotéru a majitelů a vystupují tak pravidelně ve spoustě Českých klubech a také na Festivalech. Naskytla se jim i jedinečná příležitost vycestovat několikrát za hranice do sousedního Slovenska.

Za svoji největší výhodu považují především velikou žánrovou flexibilitu a skvělou selekci. Každý z nich má svůj jedinečný skill a hudební záběr je opravdu široký! Zaměřují se jak na EDM tak Undergroundovou scénu.

Tato dvojice patří k ojedinělým a výjimečným a bude tak vždy vynikat na každé akci, kterou odehraje.►UNIKÁTNÍ STAGE SE SKVĚLÝM ZVUKEM

►ZAJÍMAVÉ SVĚTELNÉ EFEKTY

►VIP ZÓNA S JEDINEČNÝM VÝHLEDEM DO CELÉHO PROSTORU

►NÁDHERNÝ VÝHLED Z PALUBY LODĚ

► LODNÍ BAR

► PESTRÝ LINEUP★★★VSTUP★★★
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
►90, - Kč/ na místě 150,- Kč
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

 

****

Cargo Gallery SCHIFF - ANLEGESTELLE DĚČÍN

 

Wir möchten Sie gerne zu einer Party einladen, die in Děčín noch nicht stattfand!

 

Das Schiff Cargo Gallery, das für größte Partys auf den Wässern in der Tschechischen Republik bekannt ist, steuert auch zu uns nachDěčín.

Komm, um diese einmalige Partyatmosphäre auf dem Schiff auch in deiner Stadt zu genießen!

 

►♫ LINE-UP wird allmählichveröffentlicht

►UNIKALE STAGE MIT TOLLER BESCHALLUNG

►INTERESSANTE LICHTEFFEKTE

►VIP ZONEMIT EINER EINZIGARTIGEN AUSSICHTAUF DEN GANZEN RAUM

►PRACHTVOLLE AUSSICHT VOM BORD DES SCHIFFES

►BAR AUF DEM SCHIFF

►BUNTE LINE-UP

 


 

EVENT:

 

Místo prodeje: HAVANA Club Děčín DUCHCOVSKÁ 129/11 DĚČÍN

PONDĚLÍ - ČTVRTEK: 14:00 - 02:00
PÁTEK: 14:00 - 04:00
SOBOTA: 17:00 - 04:00
NEDĚLE: 17:00 - 00:00