Loď plná umění / Ein Schiff voll mit Kunst

27. 11. 2015, 20:00 - Ústí nad Labem/ Vaňov/ Olympijských vítězů

Party | DJs | Tanec / Tanz
Domácí kavárnu CAFÉ MAX všichni znají. Co se stane na Cargo lodi na SWINGOVÉ PÁRTY, kterou tato oblíbená kavárna pořádá, mohou všichni poznat!

CARGO ÚSTÍ FEST/ vyÚSTÍ NAD LABEM/ CAFÉ MAX SWING

Chcete zažít výjimečnou akci s výjimečným programem na výjimečném místě? Ano? To rádi slyšíme, protože jsme pro vás na pátek 27. listopadu připravili speciální VEČÍREK VE STYLU ZLATÉ ÉRY SWINGU, který se uskuteční na CARGO GALLERY, tedy unikátní „plovoucí galerii“, jež nemá daleko k luxusním předválečným parníkům. Na večírku vystoupí pražští UNIVERSAL SWING BROTHERS, jedna z nejlepších tuzemských electro swingových kapel současnosti, která originálním způsobem propojuje dýdžejing a hraní na živé nástroje, dále ústecký DJ FUNKENSTEIN, jehož sety analogového a elektronického swing spolehlivě zaplní každý taneční parket, a moderátor MÍRA OROS, který si svým důvtipem a šarmem v ničem nezadá s Markem Ebenem v nejlepší formě. Aby iluze ZLATÉ ÉRY SWINGU byla dokonalá, doražte prosím oblečeni ve stylu módy 20. – 40. let, aspoň symbolicky. Celá akce se přitom uskuteční v rámci několikadenního ústeckého CARGO FESTU. Loď bude kotvit VE VAŇOVĚ naproti autobusové zastávce U KOTVY. Vstupenky pořídíte v předprodeji (v Café Max) za 150 Kč, na místě pak za 180 Kč.

Hlavní hvězdou večera budou UNIVERSAL SWING BROTHERS: jedna z nejlepších tuzemských electro swingových kapel současnosti, která originálním způsobem propojuje dýdžejing a hraní na živé nástroje. Electro swing přitom USB prokládají housem, balkánem a lámaným beatem, což ve spojení s gradací dýdžejského setu a excelentními výkony muzikantů dělá z každého jejich vystoupení nezapomenutelný zážitek. Jejich cílem je, aby dámy a pánové opět tančili spolu, tak jak tomu bývalo kdysi. USB jste mohli vidět např. na festivalech ROCK FOR CHURCHILL, MIGHTY SOUNDS a LETNÍ LETNÁ, nebo na legendární ELECTROSWING RIVER Radia1, která se pravidelně koná na Nové scéně Národního divadla v Praze.

CAFÉ MAX- Nedílnou součástí našeho podniku je kulturní program. Několikrát do týdne pořádáme koncerty, vystoupení djs, preformance, výstavy a vernisáže. filmové projekce, autorská čtení, fonoarchivy, bazárky, maškarní večírky a jiné. Přestože se specializujeme na živý i reprodukovaný jazz, soul a latino, akce, které pořádáme jsou velmi rozmanité.

Snažíme se nabídnout alternativu k větším ústeckým kulturním stánkům a klubům jako je Činoherní studio, Národní dům či Experimentální prostor Mumie. Spolupracujeme s festivaly Jeden svět nebo Barevná planeta.

 


Vstupenky:

Event:


Partner CARGO ÚSTÍ FEST: