Loď plná umění / Ein Schiff voll mit Kunst

28. 06. 2020, 16:00 - Praha/ Smíchovská náplavka

Film
Rádi bychom vás ve spolupráci s Bontonfilm pozvali do našeho nedělního kina na lodi - CargoBio!
Vstupenky / Tickets: 70

CargoBIO 28.6.: Cesta do pravěku / Signál

Každou neděli vám budeme od 16:00 promítat film pro děti a od 20:00 film pro dospělé. Během dětského představení navíc rádi přivítáme rodiče na naší slunné palubě.

NEDĚLE 28. 6. 2020
16:00: Cesta do pravěku (1955)
20:00: Signál (2012)

VSTUPENKY na místě a v síti Goout: https://goout.net/cs/jine-akce/cargobio-kino-na-lodi/dlssf/+daxnq/


Děti do 12 let mají vstup zdarma a vy ostatní za 100,- Kč
16:00 CESTA DO PRAVĚKU

Dobrodružný / Fantasy / Rodinný / Sci-Fi
Československo, 1955, 93 min
Režie: Karel Zeman

Celovečerní kombinovaný fantasticko - dobrodružný film, který ukazuje prehistorická stadia vzniku Země, flory a fauny. Nález pravěké zkameněliny je pro čtyři zvídavé kluky výzvou k výpravě do dávné minulosti. Na malé pramičce postupně proplouvají dobou ledovou přes třetihory a druhohory až na samý počátek života na planetě Zemi, přičemž zažijí nejrůznější, mnohdy i nebezpečná dobrodružství.
20:00 SIGNÁL

Komedie / Drama
Česko, 2012, 113 min
Režie: Tomáš Řehořek

Poklidnou idylu rázovité vesničky, která je tak trochu odříznutá od světa, nečekaně rozčeří sympatičtí mladíci Kája (Kryštof Hádek) a Filos (Vojta Dyk). Přijeli prý proto, aby vyhledali nejlepší místo pro instalaci nového mobilního vysílače. Vidina zisku vzbudí v místních pochopitelné očekávání, zvláště když se dozvědí o zajímavé finanční odměně pro majitele pozemku, na kterém bude vysílač stát. Vesnice se rychle stává bitevním polem a to s využitím všech povolených i nepovolených zbraní. Je ovšem otázkou, zda Filos s Kájou budou schopni naplnit očekávání, do nich vkládaná. Možná totiž nejsou tím, za co se vydávají.