Loď plná umění / Ein Schiff voll mit Kunst

31. 03. 2017, 20:00 - Děčín, Smetanovo nábřeží

DĚČÍN, TO JE ROCK!

ČERNÝ PEPR/ BODENBACH/ ČERVÁNEK/ DĚČÍN

Kapela   Bodenbach  -   stará děčínská pecka se vrací .….  Po dvaceti letech tlachání u piva a pomlouvání děčínský scény, se konečně pozvolna vracejí do světel ramp. Jejich přímý a jednoduchý bigbeat nadchne každého přímého a jednoduchého posluchače….  Kapela výrazně omladila a to se pozitivně projevilo na  jejím soundu, který si určitě nenechte ujít….

Kapela -  Černý Pepr  -   stálice na děčínském nebi. Nemusí se ani moc představovat. Jejich  dechová sekce zařezává jak provomájový průvod. Rytmika se skládá vedle multiinstrumentálního bubeníka ze dvou alternujících basistek – jedna lepší než druhá – a to po všech stránkách. No a Bandasku jako zpěváka a kytaristu zná každý hudební fanoušek od Nebočad po Dolní Žleb. Jejich jazzovoreggaeworldmusic fuzzion pobaví a snad i nadchne každého.

Duo Červánek – vykradači pecek v tom nejlepším slova smyslu….   Chcete si poslechnout to nejlepší z vašich pubertálních let ??  Tak to je jedinečná příležitost. Hoši z „Červánku“ vám to naservírují pod tlakem jako Rocco Siffedi Alence z říše divů….. 


VSTUPNÉ: 100,- KČ NA MÍSTĚ