Loď plná umění / Ein Schiff voll mit Kunst

07. 12. 2018, 20:00 - DĚČÍN/ SMETANOVO NÁBŘEŽÍ/ POD ZÁMKEM

VÁŽENÍ PŘÁTELÉ, S OHLEDEM NA NÍZKOU VODNÍ HLADINU V DĚČÍNĚ CARGO GALLERY NEMŮŽE PŘIPLOUT - AKCE JE ZRUŠENA. Opět nás čeká již pravidelný, zavedený a očekávaný koncert v trojobalu třech nejlepších kapel z Děčína a okoli…..koncert proběhne v patek 7.12.2018 již tradičně na lodi Cargo Gallery u Rogala. Bude vám hrát:
Vstupenky / Tickets: VSTUPNÉ: 100,- KČ NA MÍSTĚ

ČERNÝ PEPR/ ČERVÁNEK/ BODENBACH/ DĚČÍN - ZRUŠENO

 

VÁŽENÍ PŘÁTELÉ, S OHLEDEM NA NÍZKOU VODNÍ HLADINU V DĚČÍNĚ CARGO GALLERY NEMŮŽE PŘIPLOUT - AKCE JE ZRUŠENA.

 

Černý Pepr – pozor: má nové fláky!!!  Pokud vám nové skladby budou jakoby něco připomínat a jakoby jste je už někdy slyšeli, tak vězte, že neslyšeli. Jsou to proste takový pecky, že to proste máte v DNA aniž byste to do teď věděli…. Co dalšího dodat??  Tradiční sestava, tradiční dechová sekce, bezvadná rytmika a velice vadný Bandaska. Takže zábava zaručena….

BodenBach – kapela si prošla určitým vývojem v posledním půlroce.Nechme se tedy překvapit zda v pozitivním slova smyslu. Kluci konečně pochopili, že hraní po poutích a vystupování s medvědem není to pravé ořechové….  Uvidíme, zda angažování strip tanečnic, była ta pravá volba pro město….  Jinak vlastní tvorba, která vás chytne !

 

Červánek – také si prošli změnou i to asi nejdramatičnější – dá se říci že to była téměř změna pohlaví. Polovina kapely  udělala coming out a přěšla na druhý břeh Labe. Doufejme jen, že jejich nový bubeníček to ustojí….   Jinak známí vykradači hitů co vás vždy chytnou za srdíčko….


PARŤÁK:

EVENT: