Loď plná umění / Ein Schiff voll mit Kunst

14. 07. 2015, 22:00 - Praha/ Nábř. Edvarda Beneše/ Čechův most

Film
Drtič kostí Německo, 2009, 121 min., německy s anglickými titulky Reg. Wolfgang Murnberger
Vstupenky / Tickets: Vstup zdarma/ freier Eintritt

Drtič kostí

Muž jménem Horvath zmizel a jediná stopa vede do restaurace „Löschenkohl“, která je v širém okolí známá grilovanými kuřecími specialitami. Nebyl by to ale Brenner, kdyby jej stroj na mletí kostí ve sklepě restaurace nepřivedl k temným záhadám. Z temných záhad postupně vykrystalizují sexuální avantýry, do nichž díky mladé vnadné servírce málem zabředne i zapšklý Brenner. A skoro ho to stojí život.

Po filmech Přijď, sladká smrti a Silentium prezentuje úspěšné scenáristické trio Hader/Murnberger/Haas třetí zfilmování kriminálních případů Simona Brennera, které mělo světovou premiéru na Berlinale 2009. Nervydrásající filmová podívaná s dokonale vybroušenou formou.

Filmový festival německojazyčných filmů DAS FILMFEST oslaví letos na podzim desáté výročí. Vybrali jsme ta nejlepší pražská letní kina, ve kterých se v létě odehraje jedenáct představení DAS SOMMERKINO – přehlídka těch nejlepších snímků, které na festivalu běžely v minulých letech. Snímky budou uvedeny v původním znění s anglickými či českými titulky, začátek představení v 22:00. Vstup na všechny akce je volný.


 vstup zdarma