Loď plná umění / Ein Schiff voll mit Kunst

18. 09. 2015, 20:30 - Praha/ Nábř. Edvarda Beneše/ Čechův most

Koncert / Konzert | Party | DJs
Cargo loď končí letní pobyt v Praze a odplouvá na svou seversky domovskou misi (Litoměřice, Děčín, Drážďany). Přijďte se s námi rozloučit na večírek 18.9., kdy vám zahraje kapela otců zakladatelů Cargo Gallery - BB702 a její hosté- holčičí RAP duo Čoko Voko a DJ Mardoša. Na baru se možná dozvíte, co tyto tři spojuje.
Vstupenky / Tickets: Koupit / Kaufen

GOODBYE CARGO/ BB702/ ČOKO VOKO/ DJ MARDOŠA

Poslední CARGO mejdan, aneb těšíme se na sever!

bb702.cz

Pět mužů a zpívající bubenice Tereza Hálová. BB je bar na Argentinské ulici č.p. 702. Tam se tahle sestava potkala. U zrodu stál Filip Jelínek z Illustratosphere a J.A.R. Vysvětlil jim, jak hrát. A tak hrají.

cokovoko.cz

Jsme od roku 2006 nejsyrovější a nejznámější z hudebně nenadaných kapel v Brně. Hrály jsme už mj. na učilišti, v Roxy, v notářství, na Flédě (pozn. klub v Brně – pětkrát), na dědových narozkách, v Dobrém ránu s ČT a na party pro delikventy – jen u Vás ne. A pokud ano, tak by to stálo za zopakování.
Na Facebooku máme 13.000 fanoušků , 1064 haterů a 161 haterů našich haterů.
Tito o nás řekli, že jsme „vyvážená chuť říci něco až intimně samy za sebe a nechat se při tom svádět k fikčním odbočkám směrovkami jazyka a rýmů“ a „rozhodne neumite rapovat,zadny flow,boze“.
Po hudební stránce se snažíme jít ve stopách virtuálního dítěte Radovana Lukavského donošeného Lil´ Kimovou.
Nejsme vhodné na dětskou party, ani charitu neděláme.

 
DJ Mardoša