Loď plná umění / Ein Schiff voll mit Kunst

31. 12. 2016 - 01. 01. 2017, 20:00 - Praha/ Náplavka/ Rašínovo nábř.

Party
SILVESTR NA NÁPLAVCE S CARGO GALLERY
Vstupenky / Tickets: Koupit / Kaufen

HAPPY MOON YEAR/ PRAHA

 


K oslavám příchodu nového roku patří neodmyslitelně i pobyt v pražských ulicích, kdy v houfech brázdící a skvělou náladou hýřící mladí lidé hledají zábavu na neobvyklých a skvělou hudbou prosycených místech. Je mnoho míst, kam dojdou skoro všichni. A jedním z těch míst je bezesporu pražská náplavka, s neopakovatelnou atmosférou přímého centra města, s hlučící Vltavou a pohledem na skvosty Prahy v celé své noční nasvícené kráse. Kde po celý rok vystupují nejrůznější hudebníci, umělci, bohémové a exoti. A mezi tím vším, září putovní multikulturní monstrum, které je 68 metrů dlouhé, skoro 9 metrů široké, 230 tun vážící a 725 tun nosící známé jako loď Cargo Gallery!

Silvestrovský večírek pod názvem HAPPY MOON YEAR, který se na vás chystá, bude v hudební režii Vychytane.cz Djs crew a jejich hostů. Od osmé hodiny večerní, vás bude tahle veselá banda v rytmech Deep a Tech-house music provázet až do samého rána. A hudebníci, kteří budou samotné Djs doprovázet, vás budou nutit s nimi skákat a odpočítávat slavnostní půlnoc.

Vychytne.cz Djs Crew, která sdružuje nezávislé umělce naší hudební scény a která je autorem několika originálních party konceptů a své působení má po celé republice vám představí několik svých zástupců, kteří umí navodit až hypnotickou atmosféru, takže si je řádně užijte.

Jmenovitě to jsou Dj Twin, housový a techno matador naší scény, člen projektu Prague Music Therapy a jeden z nejobsazovanějších Djů Vychytane Djs v doprovodu svého dvorního perkusisty Bongomana Raffaela.

Další live projekt večera bude 4BeCome1, zakladatel Crew a skvělý Dj, který brázdí naší scénu již pěknou řádku let. Ten vystoupí s neuvěřitelně nadaným hudebníkem, který je s ním na podiu vidět nejčastěji a kterým je Bohdan Skibinskyy z balkánské kapely Cirkus Problem, jenž aktuálně sklízí jeden obrovský úspěch za druhým.

Akrom, bude se svým setem první Dj, kterého na Cargu v roce 2017 uslyšíte a věřte, že to bude petelice jak se sluší a patří. Tento velmi nadaný Dj a producent např. v letošním roce vyhrál celosvětovou soutěž za naší republiku v soutěži Burn Residenci.

Dvojka Dolph a Raffael T. alias Dora Djs budou naopak poslední, které v letošním roce uslyšíte.

Hosté večera budou manželská dvojka The DLV, jenž aktuálně pronikají do podvědomí party people, svými live video sety a hostováním po celé republice.

Thomas Carter, rezident Pekelného baru, vás přivítá jako první Dj tohoto večera.

Je na co se těšit.

www.cargogallery.eu

►►► Informace o Vychytane.cz Djs Crew neleznete zde ◄◄◄
www.booking.vychytane.cz
https://www.facebook.com/vychytanedjsofficial/
https://www.facebook.com/TheDLVofficial/

►►►VYSTOUPÍ◄◄◄
TWIN with BONGOMAN RAFFAEL - live
4BECOME1 with SKIBINSKYY - live
AKROM
DOLPH & RAFFAEL T. aka DORA DJS
THE DLV
THOMAS CARTER

►►►LINEUP HAPPY MOON YEAR◄◄◄
20:00 - 22:00 - THOMAS CARTER
22:00 - 00:55 - DOLPH & RAFFAEL T. aka DORA DJS
00:05 - 01:30 - AKROM - Welcome to New Year
01:30 - 03:00 - 4BECOME1 with SKIBINSKYY (Clarinet/Flute) - live
03:00 - 04:30 - TWIN with BONGOMAN RAFAEL - live
04:30 - 06:00 - THE DLV end show

 >>>

Sommer wie Winter treten auf der Náplavka verschiedenste Musiker, Künstler, Bohemiens und Exoten auf. Und inmitten dieses befindet sich unser multikulturelles Wandermonstrum, das 68 Meter lang und fast 9 Meter breit ist.

Die Regie unserer Silvesterparty unter dem Titel HAPPY MOON YEAR führen Vychytane.cz DJs crew und ihre Gäste. Von 20 Uhr wird Sie diese lustige Bande bis zum Morgen in Rhytmen Deep und Tech House begleiten.Und die Musiker, die die DJs begleiten werden, werden Sie fordern, mit Ihnen zu hüpfen und die letzten Sekunden des Jahres zu zählen.

Vychytane.cz Djs Crew, die unabhängige Künstler unserer Musikszene vereinigt und die eine Autorin von einigen originellen Partykonzepten istund ihre Wirkung in dem ganzen Land hat, wird Ihnen einige ihrer Vertreter zeigen, die eine fast hypnotische Stimmung machen können.

Diese Party ist etwas, worauf Sie sich freuen können!


EVENT:

VSTUPENKY: