Loď plná umění / Ein Schiff voll mit Kunst

14. 04. 2016, 19:00 - Praha/ Náplavka/ Rašínovo nábř.

Výstava / Ausstellung
Víte, proč je loď Cargo GALLERY?
Vstupenky / Tickets: Vstup zdarma/ freier Eintritt

KATEŘINA EKRTOVÁ/ OBRAZY/ MINIGALERIE/ PRAHA

KATEŘINA EKRTOVÁ

Celý svůj život se pohybuji mezi nesmírně talentovanými a inspirujícími lidmi, což považuji za dar. Pocházím ze Severních Čech města Louny kde jsem od mala potkávala Zděnka Sýkoru, líbila se mi práce Vladislava Mirvalda a vyrůstala jsem mezi obrazy Václava Jíry.

Výrazně mě ovlivnil Tomáš Bambušek. Pobyt v New Yorku 1998-2001 mě nejvíc inspiroval k používání abstraktní formy malby jako způsobu vyjádření.

Moje malba je intuitivní, často používám jen prsty. Díky svému zaměstnání mám možnost cestovat téměř po celém světě. V poslední době mě asi nejvíc ovlivnila Paříž-nevyčerpatelná studnice inspirace, ale někde pod povrchem zůstává otisk magických zákoutí kraje, ze kterého pocházím.

***

I have been lucky that extremely talented and inspiring people have always been apearing in my life.I consider it as a gift. I was born in Nort Bohemia town Louny.Zděnek Sýkora or Vladislav Mirvald came across.

I grew up between paintings of Václav Jíra. Tomáš Bambušek had a great influence on me.

Staying in New York 1998-2001 inspired me to use an abstract form of painting as a way of expression.My work is intuitive Im using mostly only fingertips.

Thanks to my current job i travell all over the world, rec Recently I was most inspired by Paris,but underneath of all there is a spirit of magical region that I come from in my paintings.

OD 21:00 - DJ MARDOŠA

 


VÝSTAVA JE PRODEJNÍ, INFORMUJTE SE U OBSLUHY KAVÁRNY

THE EXHIBITION IS SOLD, CHECK WITH SERVICE CAFE

event:


 Partnerem pobytu Cargo Gallery v Praze je Ústecký kraj