Loď plná umění / Ein Schiff voll mit Kunst

24. 12. 2016 - 25. 12. 2016, 21:00 - Praha/ Náplavka/ Rašínovo nábř.

Party
Techno KOLEDA na lodi. Poprav kapra, sežer salát, rozbal dárky, polib babičku a doraž za námi tančit!

KOLEDA/ PRAHA

underground TECHNO ONLY // 10 DJs

>> Sebastian Paiza (US)
>> Not:Us
>> Arturo Legorreta (MEX)
>> Kanhäuser
>> Bronee
>> Tokátko
>> Madelaine
>> Ufi DaMan
>> Alex Neivel


Těšíme se!

Postupně Vám představíme všechny vystupující:
No1

Sebastian Paiza /US, Orlando/

Sebastian Paiza, a DJ by heart, producer by nature…for some, music takes priority and isn't merely a hobby- it is his belief that music is life in the form of a melody. Colombian born, American Native, and European influenced are his motivations for making quality music that has got surprising recognition abroad this sound we call underground. However, Sebastian's intentions is not to mention who and what his involvements are. He prefers to share his journey -the reason why he did it all in the first place...music. As he strongly stands by this moral, that developed since his early career, Sebastian continues to work with patience and understanding of todays world of music. Reflecting the qualities of a true pioneer, he is striving to make a change- not only musically, but to what the character of underground culture is about.

Jedinou zástupkyní nežného pohlaví bude všemi tajně milovaná Madelaine

Magda se na scéně pohybuje už nějaký ten rok ale z perspektivy DJského pultu ji pravidelně vídáte od letošního léta (PNTN BEAT PCNC, CHILLIN PRAGUE, CHAPEAU ROUGE, STORM KLUB...)

Tokátko....no přece ho znáte. Na Vánoce v techno kabátu :)

Mladý nadějný DJ a promotér, který v současné době působí jako asistent produkce pražského klubu Duplex, se na klubové scéně pohybuje již od roku 2005. V letech 2011-2014 působil jako produkční pražského klubu Touster club and lounge, Radost FX a Magnum Club & Restaurant. Za svou kariéru vystoupil již ve většině pražských klubů a postupem času si vyzkoušel spoustu hudebních stylů. Nejvíce ho oslovil německý sound deep house & tech-house music. Za svůj dosavadní největší úspěch považuje své vystoupení na O2 Open Air festivalu v roce 2011. Vystoupil na letních festivalech Summer of Love, Cinda Open Air, Czech House Paradise, O2 Open Air, Mácháč, Svojšice, Sun Festival, Beats for Love, PRIGL, ČáryFest a na halové párty Apokalypsa. V srpnu 2013 měl tu možnost poprvé vystoupit na legendárním španělském ostrově Ibiza, kde si zahrál v Grial Clubu a Pacha Hotelu. V květnu 2014 se umístil na druhém místě celosvětové dj soutěže Burn Residency v kategorii Česko/Slovensko. V květnu 2016 vystoupil ve 20. nejlepším klubu světa - Noa Beach Club v Chorvatsku v rámci párty Spring Break.

No4 Arturo Legorreta (MEX) si pro Vás připraví zvlášť temnou a energetickou techno KOLEDU !

bio:
In 2007 Arturo started his DJin career in many places at lokal scene of Queretaro City (MX) and it’s surroundings.
By 2011 Arturo mowed to New York City to study EMP at the SAE institut. The magic of the place and the art in it’s streets hepled Arturo to develop his own deep an powerful sound.
2013 Arturo moved to Prague (CZ) where the artist found the right place to develop his hypnotic and powerful vibe. His unique style placed him on the top of the local scene, that’s why he quickly become resident of the main venues in the city, clubs sutch as: Bukanyr, Chapeau Rouge, Groove bar, Grid, Le Clan and the legendari Roxy Club.
In 2014 Arturo created his own promoter: Materia f.m. His project grew up fastly between the locals and easily gained adepts because of the dark underground atmosphere that Arturo and his guests create everytime Materia’s gigs happen.

 

No5 Not:Us od kterých můžete čekat smyslné a éterické techno...

Djský a producentský projekt Pavla a Marka . Zkušenosti sbírali nejprve každý zvlášť, jejich spolupráce začala až v roce 2014. V letošním roce vyšlo jejich debutové EP Gesamtkunstwerk, které se řadí k nejprodávanějším na labelu Plano B Records a který podpořil mimo jiné i Paco Osuna. Jedním z hlavních projektů, kterému se dvojice věnuje je open air event CHILLIN PRAGUE, který třetím rokem láká fanoušky underground housu v Praze a který letos také pravidelně hostí zahraničního headlinera. Za krátkou kariéru si stihli zahrát s mnoha světovými djs z nichž lze zmínit Tube & Berger, Mihai Popoviciu, Ant Brooks, Karmon či Pornbugs nebo rapperem Vladimírem 518. Jejich specifický éterický zvuk jim otevřel cestu do Ministry of Sound v Londýně, na halovou Apokalypsu či Špilberk Open Air.
 
No6 Perverz Santa Bronee...


Lásku k hudbě prohloubil Bronee rozhodnutím, že chce být její součástí. Na jaře roku 2013 proto cestuje do Londýna, kde absolvuje prestižní soukromý DJ kurz (DJ Academy org). Po návratu z UK působí nějaký čas v Anonymous Baru, kde získává velmi kladný vztah k deep rytmům. Na pražskou klubovou scénu vstupuje Bronee na podzim 2013 jako rezident Atelier clubu, kde pravidelně vystupuje přes rok, dokud ho vášeň k hudbě neodvane do hlubších vod undergroundové elektroniky...V roce 2015 zakládá oblíbený letní deep houseový koncept PNTN BEAT PCNC. V rámci klubové sezóny 2015 spolupracuje Bronee s Opposit Clubem, především v rámci jeho rezidentní noci DEEP SUNDAY. V prosinci 2015 se Bronee vrací do Londýna, aby absolvoval soukromý producentský kurz.
Na sklonku roku se pak Bronee stává čelenem CHILLIN PRAGUE crew.
Léto 2016 je pro Broneeho ve znamení konceptu letních undergroundových open airů CHILLIN PRAGUE i zmíněného projektu PNTN BEAT PCNC...
Bronee se nerad kastuje podle hudebních žánrů, přesto svou hudbu definuje jako něžné balancování na hraně techna a deep houseu. Ona něžnost má však mnoho podob .
/Reference: Chillin Prague open air, PNTN BEAT PCNC, DockTown open air, Chapeau Rouge, Radost FX, ROXY Prague, Opposite Club.../
 
No7 se džbánem na zádech Kanhäuser

Štěpán „Kanhäuser“ undergroundový DJ, který se pohybuje na České scéně teprve tři roky. Jeho hudební styl hraní se zaměřuje do hlubin undegroundu v rovném beatu, sám nerad škatulkuje co přesně hraje, jeho selekce vám nenechá lehkou mysl. Za poměrně krátkou dobu za pultem toho ale stihnul celkem dost. V roce 2012 začal trénovat doma na jeho první DJ technice pod pseudonimem Steve Mute. Po roce tréninku se rozhodl oslovit klub Pekenlej bar. Kde se stal rezidentem a zahrál si po boku DJ Sneak, Johnny Fiasca, Craig Hamilton. Mezi léty 2013-2015 vystupoval v Pražských klubech jako jsou Magnum, YesClub, Atelier, Sky7 a Pekelnej Bar. V létě si dokonce zahrál na festivalech jako AIR FESTIVAL a ELECTRONIC FESTIVAL. Na začátku roku 2016 došlo k jeho hudební změně které se teď momentálně věnuje, s tím začal vystupovat i pod svým pravým jménem. Slýchat jste jeho hudební změnu mohli pravidelně na letních akcích CHILLIN PRAGUE nebo PNTN BEAT PCNC kde hrál po boku jmen jako Gorge, Schleppgeist, Pornbugs. Nebo v klubech jako jsou LeClan, Vinyl Bar, Uhelna, Opposite club.
 
No8 Pražský matador Ufi DaMan

Ufi DaMan se o muziku 'stará' od roku 1993, kdy poprvé začal experimentovat s programy typu Tracker.
Po různých omylech, pokusech a testech se jeho softwarová orientace digitálním světě hudby ustálila na programu FL Studio.
Momentálně koketuje s NI MASCHINE. Hraní z kontrolerů, gramofonů, DVS nebo CD mu není cizí, ale k reprodukci svých autorských setů využívá pro živé hraní NI MASCHINE, založených převážně na elektronické taneční muzice, tedy: electro; house; techno; nu-rave; indie; nu-disco, ale i IDM, EBM a na přání 80's synthpop;)
Ufi byl po dlouhou dobu rezidentem pražského klubu TOUSTER, kde měl možnost si zahrát nejen s českou dj špičkou, ale i se zahraničními hosty např. Jonty Scrufff, Fidelity Castrow, JohnB nebo Space djs aj. Objevil se v mnoha pražských i mimopražských klubech i barech a rozhodně se nevyhýbá velkým pódiím např. na Mácháči, Apokalypse, DockTown, ChillInPrague a Cindě. Ufi nemá rád Beatport.com, TOP10 od něj určitě neuslyšíte. Místo toho tráví svůj čas výběrem nových tracků u neznámých interpretů publikujících na BandCamp.com a hlavně na SoundCloud.com, kde je možné si poslechnou přes 50 remixů i jeho autorských skladeb.
 

No9 Alex Neivel je posledním z vystupijících artistů, kterého Vám tímto představujeme:

...ano zde chybí BIO, nepodařilo se nám ho z dotyčné osoby vypáčit Každopádně pokud Vás cokoliv zajímá pište do komentářů, nebo si počkejte na samotnou akci, kde si můžete Alexe odchytnout

 

EVENT: