Loď plná umění / Ein Schiff voll mit Kunst

17. 07. 2015, 20:00 - Praha/ Nábř. Edvarda Beneše/ Čechův most

Koncert / Konzert | Party | DJs
Tento skvělý trojkoncert vás nemůže nechat chladnými. Čeká nás krystalický a dlouhý večer s trojitým generátorem tance. Rozhýbeme řeku kolem kotvící Cargo Gallery - od Slap až po Mělník.
Vstupenky / Tickets: VYPRODÁNO | Vstupenky / Tickets: Koupit / Kaufen

MIDI LIDI/ ČOKO VOKO/ VENTOLIN

 

Midi lidi je česká electro undergroundová hudební skupina, jež je pozoruhodná zvláště svými pro tento žánr nezvyklými českými texty svých skladeb. Skupinu tvoří Petr Marek, Prokop Holoubek, Markéta Lisá a další. Skupina vytvořila hudbu k filmům Marka Najbrta Protektor a Polski film a naposledy i k dokumentárnímu filmu Český mír.

Čoko Voko - "Jsme od roku 2006 nejsyrovější a nejznámější z hudebně nenadaných kapel v Brně. Hrály jsme už na učilišti, v Roxy, v notářství, na Flédě (klub v Brně - pětkrát, pozn. red.), na dědových narozkách, v Dobrém ránu s ČT a na party pro delikventy - jen u Vás ne. A pokud ano, tak by to stálo za zopakování. Na Facebooku máme 981 fanoušků , 64 haterů a 161 haterů našich haterů. Tito o nás řekli, že jsme "vyvážená chuť říci něco až intimně samy za sebe a nechat se při tom svádět k fikčním odbočkám směrovkami jazyka a rýmů" a "rozhodne neumite rapovat, zadny flow, boze".

Ventolín je elektronický projekt Davida Doubka, zakládajícího člena skupiny Kazety. Vznikl v roce 2007 jako boční odpočinkový projekt, velmi záhy se však dostal do povědomí na místní klubové scéně a během následujících let objel celé Čechy a Slovensko. Zahrál si na jednom podiu s hvězdami jako Modeselector, The Presets a na festivalech Sperm či Wilsonic. K živému hraní používá staré samplery Akai, analogové syntezátory a archaický drummachine Yamaha RX5. Nikoliv však počítač. Je milovníkem primitivního zvuku detroitského techna a italského a indického disca z 80. let. Přitahuje ho analogová rozladěnost, šum, rozkolísanost, a nedokonalost. V roce 2009 vydal EP Mžitky, V roce konce světa nastal čas na Totem. Rád tančí a těší ho, když publikum tančí s ním.

 


vstupenky:

event: