Loď plná umění / Ein Schiff voll mit Kunst

18. 07. 2017, 17:00 - PRAHA/ RAŠÍNOVO NÁBŘEŽÍ/ NÁPLAVKA

Workshop | Konference / Konferenz
Největší neformální setkání lidí z nezisku a byznysu. Příležitost seznámit se s novými lidmi a sdílet zkušenosti napříč temito sektory.

Neziskovky a byznys na jedné lodi 2017/ PRAHA

18. 7. 2017 | Cargo Gallery | Výjimečné setkání výjimečných lidí

Jednou ročně se na palubě jedné lodi setkají výjimeční lidé, kteří nezávisle na sobě usilují každý jinak o totéž: lepší svět pro všechny. Lidé z občanského sektoru a byznysu se na jedno odpoledne zastaví, aby sdíleli zkušenosti a informace, a mimo jiné také na chvíli odhlédli od každodenního koloběhu svých profesí a podívali se na palčivé společenské problémy z jiné perspektivy.

První ročník byl především poděkováním lidí z byznysu české občanské společnosti. V loňském roce jsme se soustředili na lepší síťování a sdílení zkušeností mezi oběma sektory, a také mnohdy tabuizované téma nákladů na provoz neziskových organizací.

Letos se budeme soustředit na sledování dopadu. Společně s Ashokou ČR vyhlásíme výherce ceny za výroční zprávu nevládních organizací a sociálních podniků, které dokáží nejlépe zachytit a prezentovat svůj společenský dopad.

Zapojte se také, přihlásit se můžete do 30. 6. 2017. Podmínky soutěže jsou na webu sledujdopad.cz.

Těšíme se na setkání.

Registrace

Registraci spustíme v pondělí 12. 6. 2017.

Na palubu je vstup pouze pro registrované hosty. Sledujte proto, prosím, tuto stránku a vyplňte registrační formulář, abychom Vás mohli co nejlépe propojit s dalšími hosty party.

Kontakt

Pavlína Hořejšová

Předsedkyně Institutu aktivního občanství

pavlina@aktivniobcanstvi.cz | 777 133 936

info@najednelodi.org

S organizací akce pomáhají andělé z partyangels.cz Iva Kuchařová a Vanda Tyrychtrová. S veškerými dotazy se na nás neváhejte obrátit na mailu info@najednelodi.org.

Kdo a proč akci organizuje

Setkání neziskovek a byznysu na jedné lodi organizuje Institut aktivního občanství a Jan Barta za podpory Open Society Fund PrahaAshoky ČR Nadace Via.

Cílem je přispět k propojování neziskového sektoru a byznysu a napomáhat tak efektivnějšímu řešení společenských problémů v České republice.

Na loď Cargo Gallery je bezbariérový přístup.


PARŤÁCI:

 S_osf_praha_czS_ashokaS_Via

EVENT: