Loď plná umění / Ein Schiff voll mit Kunst

19. 04. 2016, 17:30 - Praha/ Náplavka/ Rašínovo nábř.

Koncert / Konzert
ABY ŽIVOT NESTÁL POD PSA, STO ZVÍŘAT ZAHRAJE BENEFIČNÍ KONCERT NA PODPORU VÝCVIKU ASISTENČNÍCH PSŮ.
Vstupenky / Tickets: Koupit / Kaufen

STO ZVÍŘAT PRO PESTROU SPOLEČNOST/ PRAHA

Přijměte pozvání na benefiční koncert kapely Sto zvířat. Výtěžek ze vstupného je věnován sdružení Pestrá společnost, která se specializuje na výcvik asistenčních psů.

line up:
17:30 ukázka výcviku psů + předkapela Zelená konev
19:00 koncert STO ZVÍŘAT
20:00 afterparty + DJ Kolečko

 

_onás:

Naše obecně prospěšná společnost vznikla začátkem roku 2009 z iniciativy několika lidí se společným zájmem o kynologii a práci v sociální oblasti. Tito lidé se rozhodli spojit svůj zájem a koníček ve svou profesi. Někteří z nově vznikajícího týmu se již kynologii profesionálně věnovali řadu let. Další přinesli praktické poznatky a zkušenosti z práce v sociální oblasti. Byl tak položen dobrý základ pro naši novou organizaci pracující na profesionální bázi. Již před samotným vznikem organizace se naše snaha setkala s pozitivní odezvou a hlásili se zájemci o naše služby. Rodící se tým vzal založení organizace jako velikou výzvu a mnozí z něho si ihned začali doplňovat kvalifikaci, aby byli opravdovým přínosem a mohli poskytovat kvalitní služby pro veřejnost.

Naše poslání:

Podporujeme nezávislost lidí s postižením a otevíráme jim možnosti žít pestrý život.

Cílem naší práce je:

  • Kvalitní výcvik a předání asistenčních psů pro osoby se zdravotním postižením
  • Aktivní zaměstnávání osob se zdravotním postižením
  • Vzdělávací program pro školy
  • Osvětová činnost pro širokou veřejnost
  • Realizace projektů k volnočasovým aktivitám zejména lidí s postižením
  • Kynologická poradna (konzultace, řešení problémového chování psů)

Naše společnost má celostátní působnost. Služby nabízíme osobám s různým zdravotním postižením, kterým pomáháme v integraci do společnosti prostřednictvím asistenčního psa. S našimi klienty spolupracujeme od výběru vhodného plemene až po kvalitní, plnohodnotné a bezproblémové soužití člověka se psem.Tohoto docílíme díky následným aktivitám se psem a jeho majitelem. Kvalitní a pečlivá práce našeho týmu je založena na individuálním přístupu k člověku, přístupu na základě Etického kodexu a Metodiky práce. Náplň naší práce s lidmi vychází především z jejich konkrétních potřeb. Zárukou profesionality jsou nejen naše zkušenosti, ale i vysoká míra sebereflexe. Cvičitelé svou práci konzultují jak mezi sebou, tak s dalšími osobami, které mají blízko k profesionální kynologii.

Zabýváme se také ochranou práv našich klientů a prosazujeme jednotné postavení všech asistenčních psů na stejnou úroveň.

Široké veřejnosti nabízíme pořádání vzdělávacích programů, prezentací a ukázek, které napomáhají pochopit vztah člověka a jeho psa či vztah osoby s postižením a majoritní společnosti. Dále nabízíme zprostředkování dalších kynologických služeb šitých na míru, o které může mít veřejnost zájem a kterým by se chtěla věnovat.

Všemi našimi aktivitami se snažíme zlepšovat kvalitu života lidí se psy.


VSTUPENKY:

200,- v předprodeji/ 250,- na místě (vstupné je věnováno Pestré společnosti o.p.s. na výcvik asistenčních psů)

EVENT:

 


 Partnerem pobytu Cargo Gallery v Praze je Ústecký kraj