Loď plná umění / Ein Schiff voll mit Kunst

19. 05. 2016, 18:00 - Praha/ Náplavka- Výtoň/ Rašínovo nábř.

DJs | Party
Vstup je podmíněn registrací na www.urbanzone.cz a je pouze pro osoby starší 18-ti let!

URBAN ZONE PARTY EDITION/ PRAHA

Ještě než se naplno rozjede festivalová sezóna a ty emigruješ na pár tejdnů z Prahy se kompletně zresetovat po dlouhatánským zimním spánku, je potřeba se trochu rozcvičit, protože ani do vody bys neměl skákat před tim, než se trochu vochladíš...

Takže čekuj tenhle letní warm up v podobě dalšího dílu Urban Zone Party Edition v Cargo Gallery, což je celkem v topu pimpnutá kocábka. Ta sice bude zakotvená na náplavce 19. května, ale i tak se bude doooost houpat, protože se do tebe od pultu vopřou djové Bidlo, Chris Sadler a Jorgos.

Jestli už si teda ve svým životě zažil alespoň 18x léto, tak vlez na www.urbanzone.cz, zaregistruj se a lupeny máš v kapse. Je to easy a zadáčo, abys měl našetřený děngy na léto. House music all night long, drink v ruce a pohoda, kterou zažiješ jenom s náma. Dej se do cajku, protože jestli nepřijdeš, tak tady nebudeš... C YA...!

CHRIS SADLER

Sorry, ale jestli nevíš, kdo je Chris Sadler, tak si asi posledních 23 let spal v nějaký noře. Pro ty, co vědí, asi nemá moc smysl sepisovat nějaké superlativy.  Chris Sadler, Dj původem z Nottinghamu, je residentem party Climax, která je nejdéle fungující pravidelnou klubovkou u nás a víc než 17 let je nedílou součástí programu pražského klubu Roxy.

BIDLO

Bidlo je osobnost, Bidlo je legenda, Bidlo je člověk, který když v devadesátých letech byla u nás taneční scéna v plenkách, pomáhal objevovat českým pařmenům tenhle svět. S pro sebe tolik typickým klidem a přehledem Tě sveze na vlně toho nejlepšího, co si kdy v house music slyšel, Bidlo je sázka na jistotu!

JORGOS

Pražskej floutek, kterej si prošel cestou od rapu, funku přes disco až k house music a už víc jak 10 let můžeš poslouchat jeho mixtapy.


registruj se ještě dnes na www.urbanzone.cz

event: