Loď plná umění / Ein Schiff voll mit Kunst

07. 06. 2016, 17:00 - Praha/ Náplavka- Výtoň/ Rašínovo nábř.

Party | Festival
ŽIVOT JE RAUT, NA KTERÝ MĚ NIKDO NEPOZVAL, ALE JÁ JSEM STEJNĚ PŘIŠLA.

VÝVAŘOVNA SLAVÍ 5 LET/ PRAHA

NĚKDY TO TAK VYJDE.

VÝVAŘOVNA slaví pět let a výjimečně nepotřebujeme více Dallasu, nýbrž něčeho, co má smysl. Smysl má chodit ven každý den a proto slavíme v úterý a s námi tam bude spousty smysluplných hostů.

OMG A BUDE ---->>>> T O M B O L A ----> VÝTĚŽEK PŮJDE KUCHAŘKÁM Z Jako doma

JÍDLO:

ZACHRAŇ JÍDLO
Zachraň jídlo / Organizace, která učí neplýtvat jídlem a hledá chuť v křivé zelenině. U jejich stánku si můžete vyrobit pesto z mrkvové naťě a na místě ho sníst lžičkou nebo si ho odnést domů / http://zachranjidlo.cz/

JAKO DOMA
Jako doma / Sdružení, která pomáhá ženám z ulice dostat se zpět do života. Kuchařky vám nabídnou veganské chuťovky / http://jakodoma.org/

SAUSAGE PARTY
Sausage Party se k nám připojila už loni a nadšeně jsme je pozvaly i letos. Štěpán je náš dlouholetý kamarád a kromě toho, že zachraňuje Danielu od sebevraždy již deset let, tak několikrát stěhoval Hannah, pomáhal grilovat Janě a je to náš dvorní fotograf a prostě nejlepší kamarád. Tentokrát se vytasí s Currywurstem, naším berlínským hitem!

KATEŘINA
Kateřina nakládá hermelíny a je s tím velmi úspěšná. Vyhrála například Velkou sýrovou nakládačku. Její uleželý plísnáky si můžete vychutnat v žižkovským baru Tunel, který vede se svým klukem. Znalci zakouřených barů s dobrým pivem tento podnik dobře znají. Letos se k nám přidá, aby splnila Pakočce sen a rozšířila naše sentimentální meníčko.


MÓDA CO MÁ SMYSL:

HANA FRISONSOVA
Módní návrhářka HANA FRISONSOVA připluje na Cargo se svými ručně háčkovanými psaníčky a obaly na laptopy z recyklovaného úpletu a taky budete mít možnost jedinečného sample saleu starších kousků z Haniných předchozích kolekcí.

KRAS
KRAS to je báječná Helena Krásová. Kras jsou ručně šité batohy, batůžky a tašky. Limitované edice, vyráběné s láskou v České republice.

RECYCLE WITH LOVE
Martina z Recycle With Love je naše láska z Veverkovy. Známe se už rok, ale bohužel jsme se k pořádné spolupráci dostaly až letos a to rovnou ve velkém. nejen, že milujeme její projekty, ale rovnou jsme se do jednoho s ní pustily a vymyslely jsme společný projekt se starými zástěrami. Sice se někdy neshodneme v přístupu k jídlu, ale to neznamená, že se hned pobodáme pletacími jehlicemi.

+++ BJŮTY KOUTEK

BÁRA ZELNÍČKOVÁ a její tetovačka. Podepsala se na celé Vývařovně, takže nemůže chybět!

KADEŘNÍK TBA

KNÍŽKY:

PAGE5
Letenská parta. Ta opravdická! Knížky, plakáty, časopisy, který jinde nekoupíte.


HUDBA:

HOLY
HOLY / Producent, režisér, moderátor Holy je redakční miláček. Jeho autorská tvorba v sobě snoubí současnou elektroniku, J-pop a nebrání se ani retro vyznáním (jeho verze "Jedu kros" od Hleny Vondráčkové je nezapomenutlná). My už se jeho živáku nemůžeme dočkat.

https://soundcloud.com/holymusic
http://bandzone.cz/holy

DJs:

AID KID
Aid Kid / https://soundcloud.com/aid-kid

KEWU
Kewu / https://soundcloud.com/ke_wu

64
https://soundcloud.com/64-sixty-four

Stejně jako dneska svítí sluníčko, tak i tvářičky kluků ze Sausage Party září nadšením. I my se moc těšíme, a i když bude taky vegan nadílka, currywurst s domácíma hrancema je srdcovka!

Máme strašnou radost, že můžeme trendovat taxikářskej normcore a vy s náma Emotikona heart urbanlux.cz nám věnoval to tomboly tuhle boží kazetu Happy Socks Eternity. Navěkyvěků fusky v sandálech můžete mít i vy <3 Rozhodně unisex, stopro trendy

 

Další dárek do tomboly! Díky H&M za vkusnou ledvinku pro kluky, která se jistě bude hodit ke všem ponožkám v sandalích a za kabelku pro holky, co chtějí ve svém životě více Dallasu.

 

Jako první teaser přihazujeme do tomboly dva volňásky do kina Světozor od Honzy Noháče, naší nejlepší spojky z Aerofilms. Nejen, ze nemůžeme odolat jeho odzbrojujícímu úsměvu, ale jsme mu navíc vděčné za podporu a vážíme si jeho práce! Už loni nám daroval lístky do tomboly a ani letos nás nezklamal. LOVE

 

BÁRA ZELNÍČKOVÁ JE NEJLEPŠÍ!
Vývařovnu tetuje už nějaký ten pátek a na našich narozeninách se můžete nechat opíchat jehlou i vy, BUKUJTE DOPŘEDU!Nakonec doufáme v jistě fenomenální B2B2B2B


EVENT:


 Partnerem pobytu Cargo Gallery v Praze je Ústecký kraj