Loď plná umění / Ein Schiff voll mit Kunst

16. 06. 2017 - 17. 06. 2017, 17:00 - Praha/ Náplavka/ Rašínovo nábř.

Party | Tanec / Tanz
///////////////////////////////////////////////////////// ▶▶ ZLOMENÁ SCÉNA w/ JUNE MILLER ///////////////////////////////////////////////////////// ▶ PRAHA ▶ RAŠÍNOVO NÁBŘEŽÍ ▶ NÁPLAVKA /////////////////////////////////////////////////////////
Vstupenky / Tickets: Koupit / Kaufen

ZLOMENÁ SCÉNA w/ JUNE MILLER (NL)/ PRAHA

 


Série večírků Zlomená scéna přináší na netradiční místa velká jména i bonbónky z celého spektra drumandbassové palety.

Po vydařených vydáních v Café Nona nebo na lodi Cargo Gallery, na kterých vystoupili UK stars dBridge, Hybrid Minds, Technimatic, LSB, slovenská ikona Lixx nebo čeští oblíbenci A-Cray, Bifidus Aktif, Schooler, Theya, Blofeld, Fallen Gemmini, Rudeboy, M4Y4, Annita, Deadly Viperz a mnoho dalších, nás čeká další mejdan na vodě.

Volba padla na tak trochu tvrdšího hosta, holandsko-britský projekt JUNE MILLER, který nedávno oznámil, že tento rok bude jeho posledním. Tak se s nimi rozloučíme ve velkém stylu!

Začínáme už odpoledne, kdy si užijeme mejdan na palubě, s výhledem na Pražský hrad a v noci, až se ztemní nejen obloha, ale i hudba, se přesuneme do podpalubí, kde budem dupat až do rána, jako králíčci ;)

Těší se na vás rezidenti Eska a KamCZa a celá Zlomená scéna crew!

Když se řekne June Miller, většina z vás si asi představí neuro. Nebylo tomu tak ale vždy. Zpočátku to byli králové deep soundu. Tohle je jejich první release na Horizons Music...

Více informací již brzy...

***

Eine Party-Reihe Zlomená scéna bringt an nicht traditionelle Orte große Persönlichkeiten und Bonbons aus dem gesamten Spektrum der Drum and Bass-Palette.

Nach gelungenen „Ausgaben“ im Café Nona oder auf dem Schiff Cargo Gallery, wo englische stars dBridge, Hybrid Minds, Technimatic, LSB, die slowakische Ikone Lixx oder tschechische Lieblinge A-Cray, Bifidus Aktif, Schooler, Theya, Blofeld, Fallen Gemmini, Rudeboy, M4Y4, Annita, Deadly Viperz und viele andere auftraten, erwartet uns eine andere Party auf dem Wasser.

Die Wahl fiel auf einen bisschen zäheren Gast - auf das niederländisch-britische Projekt JUNE MILLER, das vor kurzem bekannt machte, dass dieses Jahr sein letztes Jahr ist. So verabschieden wir uns von ihnen in einem großen Stil!

Wir fangen nachmittags an, wenn wir die Party an Bord genießen werden, mit der Aussicht auf die Prager Burg, und in der Nacht, wenn sich nicht nur der Himmel verdunkelt, sondern auch Musik, ziehen wir ins Unterdeck, wo wir bis zum Morgen stampfen werden, wie Kaninchen;)

Die Residenten Eska a KamCZa und die ganze Zlomená scéna Crew freuen sich auf Sie!

 


EVENT: