Loď plná umění / Ein Schiff voll mit Kunst

22. 09. 2018 - 23. 09. 2018, 21:00 - PRAHA/ NÁPLAVKA/ SMÍCHOV

Film | Party
V sobotu 22. září 2018 k nám opět po roce zavítá legendární filmová produkce Absinthe Films, aby představila svůj letošní snowboardový film. Ten tentokrát nese název "Stay Tuned" a do Prahy ho opět doveze obrandovaným Absinthe autobusem početná produkční / riders crew. Letos společně s Absinthe Films dokonce oslavíme jubilejní 10. výročí evropských premiérových tour a součástí večera bude stejně jako loni i koncert kapely Easy Giant.
Vstupenky / Tickets: Koupit / Kaufen

Absinthe Films - Stay Tuned/ snowboard movie ft. Easy Giant live/ PRAHA

Absinthe Films crew s radostí uvádí nový film “Stay Tuned”, který představí evropskému publiku během tradiční několikatýdenní premiérové tour. Tento film je už 21. plnohodnotným počinem této legendární filmové produkce kolem Justina Hostynka a opět provede diváky po své výpravě za nejlepšími sněhovými podmínkami kolem celého světa během loňské zimy.

Ve filmu se objeví tradiční švýcarský veterán Nicolas Müller nebo norský viking Mikkel Bang a hodně očekávaný part bude mít backcountry ikona John Jackson (USA). I další jména riderů ze Severní Ameriky slibují ten nejlepší snowboarding: Hans Mindnich, Brandon Cocard, Judd Henkes, Ben Ferguson, Jed Sky, Rya Pluche, Demetri Bales, Brian Pracht, Aspen Waiver, Frank Jobin… A nebudou chybět ani z minulých Absinthe premiér českému publiku známí švýcarští mlaďáci Mat Schaer a Severin Van Der Meer.

"Stay Tuned" bylo natáčeno po celém světě v lokacích jako Cervinia (ITA), Utah, Kalifornie, Wyoming, Montana (USA), Champéry, Laax, Corvatsch a Diavolezza (SUI), Britiská Kolumbie a Quebec City (CAN). Nový Absinthe snímek jako vždy slibuje další vynikající snowboardový filmový zážitek zachycující epické momenty v tom pravém Absinthe stylu. Těšit se všichni můžeme jako vždy na neuvěřitelný backcountry snowboarding, spojený s kreativním ježděním na originálních urban spotech.

"Stay Tuned. Physically, mentally, intuitively… but really it’s just a movie about having fun and keeping your board tuned." - Justin Hostynek

"Stay Tuned" zažije nejprve v září evropskou část tour a teprve poté se crew přesune do Severní Ameriky. Stejně jako loňský rok, i letos budou riders doprovázeni kalifornskou kapelou Easy Giant kolem hudebníka Chris Emmingtona, která bude koncertovat na každé zastávce premiérové tour. Chris má své kořeny ve snowboardingu a je hluboce propojen se spoustou lidí ze snowboardové komunity. Easy Giant představí nejen svoje staré pecky, ale především nejnovější tracky z nového alba "Old Dance".

 


EVENT: