Loď plná umění / Ein Schiff voll mit Kunst

23. 05. 2015 - 24. 05. 2015, 11:00 - Litoměřice

Festival | Koncert / Konzert
8 kapel z České republiky a z Německa & Litoměřice - to je Cargo Jam!
Vstupenky / Tickets: Vstup zdarma/ freier Eintritt

Cargo Jam

Litoměřice o víkendu 23. - 24. 5. patří Cargo Jamu!

V sobotu i v neděli uslyšíte v Cargo Gallery, vždy od 15:00 do 22:00, čtyři hudební skupiny z obou stran hranice. Máte skvělou příležitost zúčastnit se hlasování o nejlepší z nich, kdy vítězná kapela získává „Cargo price“ ve výši 300 euro. Celý program doplní nejen vystoupení žonglerů, ale i po oba dny i Piano Workshop, který startuje od 11:00.

O dobrou pohodu se bude starat nejen nádherné počasí, ale i naše Cargo Café. Kotvíme na nábřeží v Litoměřicích, souběžná ulice Velká Mlýnská.

Vstup je zdarma přátelé!

 

 

 

 Litoměřice /Leimeritz/ gehört am Wochenende vom 23. - 24. 5. dem Cargo Jam!

Am Samstag und Sonntag werden Sie in der Cargo Gallery, immer von 15:00 bis 22:00,
vier Musikgruppen aus beiden Seiten der Grenze hören. Sie haben eine hervorragende Chance, an der Abstimmung um die beste Gruppe teilzunehmen. Die sieghafte Gruppe bekommt einen „Cargo price“ in der Höhe von 300 Euro. Das ganze Programm wird nicht nur durch einen Jongleur-Auftritt, sondern an beiden Tagen auch durch einen Piano-Workshop ergänzt, der um 11:00 beginnt.

Um eine gute Stimmung wird sich nicht nur wunderbares Wetter, sondern auch unser Cargo Café kümmern. Wir ankern am Ufer in Litoměřice, die parallele Straße heißt “Velká Mlýnská“.

Der Eintritt ist frei, liebe Freunde!

 

    

 

 


 

Projekt „Cargo Jam“ je spolufinancován Evropskou unií z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci Programu na podporu přeshraniční spolupráce mezi Českou republikou a Svobodným státem Sasko 2007–2013.