Loď plná umění / Ein Schiff voll mit Kunst

28. 05. 2022 - 29. 05. 2022, 19:00 - Cargo Gallery, Smíchovská náplavka

Koncert / Konzert | Party | Tanec / Tanz
Depeche Mode Friends pro Vás tento rok připravil letní párty na Vltavě, která se bude konat na Loďi Cargo Gallery v Praze. Akce má název LiVE SPiRiTS Party a ponese se v duchu posledního vydaného koncertního alba.
Vstupenky / Tickets: Koupit / Kaufen

Depeche Mode LiVE SPiRiTS Party

Cargo Gallery je výjimečné místo a věříme, že se pro tuto akci dokonale hodí. Jedná se o multifunkční plovoucí centrum. Loď je 70 m dlouhá, široká 8,2 m, má dvě patra, dva bary a kotví na "Hořejší nábřeží/Smíchovská Náplavka". Party bude probíhat jak na palubě, tak i v “podpalubí”.
Na lodi je omezená kapacita návštěvníků, doporučujeme přijít včas. Samozřejmě vstupenky se budou prodávat i na místě.

DJ's: Škodis
Live: DM Revival (22:00)
http://dmrevival.com

Anglická verze:
For this year, Depeche Mode Friends is inviting to a summer edition of our annual event on the Vltava river which will be taking place on the Cargo Gallery boat in Prague. The “LiVE SPiRiTS Party” will be - as the name suggests - dedicated to the release of the latest concert record and film.
Cargo Gallery is an exceptional venue and we believe its a perfect fit for this event. Its a multipurpose, 70m long, 8.2 m wide boat with two floors, two bars and will anchored at the "Hořejší nábřeží / Smíchovská Náplavka” for our event. We will be using both the deck and "under-decks”.
The boat does have limited capacity so we recommend coming in early to secure your place. Tickets will be on sale at the venue.