Loď plná umění / Ein Schiff voll mit Kunst

14. 06. 2016, 15:00 - Praha/ Náplavka/ Rašínovo nábř.

Konference / Konferenz
ESHOPISTÉ ESHOPISTUM

ESHOPISTA/ PRAHA

 

Motto „Eshopisté eshopistům“ dokonale vystihuje hlavní poslání projektu – vzájemné obohacování leaderů e-shopů osobními zkušenostmi z online businessu. Tentokrát bude hlavním hostem Slevomat, po kterém bude následovat networking na palubě s DJ.

Po šesti letech existence funguje Slevomat.cz jako skvěle promazaný stroj - tým 160 lidí, týdenní plánování akcí, denní start až 250 novinek nebo velké množství automatizovaných procesů v marketingu mu ročně přináší obrat přes 1,2 miliardy korun. Díky tomuto číslu i přízni milionu zákazníků je právem jedničkou ve svém segmentu.
Příběh Slevomat.cz ale dávno není u konce. Po fázi růstu a následného cílení na profitabilitu měl odvahu zeptat se zákazníků „co je pro vás Slevomat?“, ořezat některé segmenty a začít rozvíjet klíčové vertikály. Tak vznikla i nová aplikace pro instantní nakupování Hele.cz.

Na Eshopistovi se těmto novinkám budeme detailně věnovat. Budeme se ptát, co dalšího Slevomat připravuje, kam tato značka směřuje nebo jak vidí jeho tvůrci aktuální situaci v e-commerce. Ptát se přitom budeme skupinky nejpovolanějších - CEO Marie Chytilové, šéfa mobilního vývoje Michala Bilka a šéfa marketingu Zdeňka Lince.

VÍCE NETWORKINGU - afterparty s DJ na palubě lodi
Nenechte si ujít atmosféru afterparty na lodi, která začíná ve 20:00. Zahraje DJ Daniel Baše.

KDY: 14. června 2016, 15:00 - 23.00
KDE: Loď Niké, Cargo Gallery, Rašínovo Nábřeží - Náplavka
VSTUPNÉ: 1 200 Kč bez DPH

VÍCE INFORMACÍ:
http://eshopista.cz/akce/od-startupu-k-jednicce-na-trhu-400

Vstupenky je možné zakoupit na www.eshopista.cz

Akce je od 15:00 do půlnoci.

Fotoreprt z předchozích akcí: http://bit.ly/22zqZjq

 


 EVENT: