Loď plná umění / Ein Schiff voll mit Kunst

29. 04. 2017 - 30. 04. 2017, 10:00 - PRAHA/ RAŠÍNOVO NÁBŘEŽÍ/ NÁPLAVKA

Festival | Workshop | Výstava / Ausstellung
Zní to možná neuvěřitelně, ale Prahou se prohání plachetnice už více než 120 let!

JACHTAŘSKÝ FESTIVAL/ PRAHA

JACHTAŘSKÁ LIGA 2017

PROJÍŽĎKY NA PLACHETNICÍCH

JACHTAŘSKÉ SOUTĚŽE

PŘEDSTAVENÍ PRAŽSKÝCH YACHT CLUBŮ

KONCERT PRO DIVÁKY


 Harmonogram dne 29. dubna 2017

10:00  

Zahájení festivalu

10:00 - 16:00  

Projížďky na plachetnicích

Závody Jachtařské ligy

Jachtařské soutěže

Prezentace yacht clubů

17:00

Vyhlášení jachtařských soutěží

20:00 - 2:00

Koncert pro účastníky a návštěvníky festivalu

James Wing (DJ) 

Fredd Flock (DJ) 

Martin Manouche (housle)

Lucie Bierhausová (hula hoop)


CARGO GALLERY - ZÁKLADNA JACHTAŘSKÉHO FESTIVALU 2017

 


ÚČASTNÍCI:

Český Yacht Klub

"Kolébka jachtingu v zemích koruny české". Ano, Český yacht klub je nejstarším yacht klubem v České republice (založen 1893) a i v současnosti je jedním z nejvýznamnějších českých klubů, který podporuje děti a mládež a se svými týmy napříč věkovými kategoriemi sbírá úspěchy nejen na domácích, ale i zahraničních regatách!

HEBE IV Team

Jsme skupina lidí, která se dlouhodobě věnuje jachtingu a další aktivitám kolem vodních sportů. Naším cílem je přiblížit tyto činnosti široké veřejnosti a to především mládeži. Jsme přesvědčeni, že nejlepší výsledky má taková práce, kterou lidé dělají s radostí a s vědomím její smysluplnosti. Proto se věnujeme činnostem, které nás osobně zajímají, baví, obohacují a u nichž si myslíme, že budou i přínosem pro Vás.

Jachtařská liga

Seriál jedinečných městských závodů na lodní třídě Melges24 za účasti těch nejlepších českých jachtařů letos začíná zastávkou v Praze. Další regaty budou k vidění v Brně a na Lipně.

Orthodocs Yacht Club

Sídlíme v nádherných prostorách Císařské louky a věnujeme se rozvoji mládeže na poli jachtingu. Pro děti a mládež je v klubu k dispozici speciální trenažér, který umožňuje přípravu také hendikepovaným. Dospělým a firmám dáváme možnost naplno si užít vše, co jachting a další vodní sporty přináší. Pravidelné tréninky pro děti a mládež jsou obohaceny o čtvrteční přípravu pro širokou veřejnost – bez omezení věku a schopností. Využíváme lodě Optimist a lodě typu RS.
Optimist school program – pravidelné tréninky jachtingu pro děti pro děti od 6 do 15 let jak pro rekreaci, tak pro vrcholové závody.
Jednorázové akce pro děti a mládež – výuka jachtingu a dalších vodních sportů, bezpečnosti a přežití na vodě, jízdy na motorových člunech, hry na souši – pro širokou škálu dětí – od zdravých po hendikepované, sociálně znevýhodněné či děti z dětských domovů.
Programy na míru pro firmy

Vodní záchranná služba

Vodní záchranná služba je důležitým záchranným sborem, který výrazným způsobem zvyšuje bezpečnost všech, kteří tráví své volné chvíle u vody.

Yacht Club CERE

Jeden z nejvýznamnějších pražských a českých yacht clubů. Tréninky pro děti, mládež, dospělé a handicované jachtaře. Organizace významných českých regat. Základna v Praze Podolí a na Nechranicích.


PARTNEŘI:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
1/1