Loď plná umění / Ein Schiff voll mit Kunst

26. 07. 2015, 20:00 - Praha/ Nábř. Edvarda Beneše/ Čechův most

Koncert / Konzert
Něžné Stádo na scéně - eklektická zpěvačka bubnující na své tělo, na různé druhy bubnů z celého světa, na hrnce, na krabici od bot, které přizvukuje mechanický zajíček anebo plyšový kačer.
Vstupenky / Tickets: Vstupné: dobrovolné/ Eintritt: freiwillig

Něžné stádo

Kapela ve složení vana, pračka, aranka, luisa, mr.beeper., mr.clapper, don De Gregorio, ananas, a kráčmera za dveřmi, vznikla, jak asi již tušíte, v koupelně. Jenom v koupelně se dají zavřít výše zmiňované dveře, které udržují kráčmeru v dostatečné vdálenosti od přísunu zvuku. Což je zásadní podmínkou možnosti tvroby kapely něžný Běs, neboli také vepřový pes.

Kateřina Eva Lanči, umělkyně na vratké noze, prvomatka, obyvatelka rajské zahrady, romantička a  perkusistka definitivně ztratila soudnost. Vrhla se natajno i natruc před třemi lety v koupelně do nahrávání v programu garageband. A teď odtajňuje koupelnové plody a ještě chce, aby to někdo poslouchal. Ten její autisticko poetistický fatal minimal, vzletně nazývaný jako lo-fi. Very lo. Moc fi. Neví, co to znamená. Každopádně jde o směs autorské poezie, odstřeďování pračky, bouchání do věcí a rytmického hraní na melodické nástroje. Jo, a zpěv. 


VSTUPNÉ DOBROVOLNÉ