Loď plná umění / Ein Schiff voll mit Kunst

10. 05. 2017, 11:00 - PRAHA/ RAŠÍNOVO NÁBŘEŽÍ/ NÁPLAVKA

Workshop
POZVÁNKA NA OLYMPUS FOTOMARATON Běželi jste někdy maraton? A co takhle spojit pohyb s tvůrčí aktivitou? Olympus letos poprvé uspořádá fotomaraton, při němž budete moci předvést své fotografické umění a vyhrát hodnotné ceny.

OLYMPUS FOTOMARATON/ PRAHA

Soutěží není nikdy dost, a tak letos krom oblíbené soutěže v rámci Olympus Tour připravujeme také stále oblíbenější formu fotomaratonu. Ten dokáže skutečně prověřit váš fotografický cit i um, jelikož součástí bude hned 5 témat, která bude muset úspěšný fotomaratonec zvládnout nafotit během 5 hodin. Témata se účastníci dozví až na místě, aby se na ně nikdo nemohl dopředu připravit.

Počet soutěžících je omezen na 50, přičemž registrace proběhne přes odkaz uvedený níže systémem "kdo dřív příjde, ten dřív bere". Fotografie musí být pořízeny fotoaparátem Olympus. Pokud ovšem nejste majitelé některého z našich fotoaparátů a rádi byste naopak využili této příležitosti také k jejich vyzkoušení, budeme mít pro omezený počet zájemců k zapůjčení některý z fotoaparátů OM-D, PEN a / nebo objektivů M.Zuiko Digital.

Fotomaraton se bude odehrávat v Praze, přičemž jako start i cíl nám poslouží originální prostory lodi Cargo Gallery na pražské náplavce. Na místě proběhne kontrola předregistrací i případné zapůjčení fototechniky, stejně jako předání výsledných fotografií a ukončení soutěže.