Loď plná umění / Ein Schiff voll mit Kunst

04. 06. 2019, 19:00 -

Po múze se po roční odmlce znovu vrací na Cargo Gallery.

Po múze

Stane se tak v úterý 4. června 2019. Stejně jako před dvěma lety, i letos se můžete těšit na příjemný hudební multižánrový večer, během nějž vystoupí mladí umělci, na které jejich velká sláva teprve čeká. Poselstvím večera je tyto mladé lidi představit vedle známých tváří a tím jim pomoci otevřít dveře a nastartovat kariéru. 

Na koho se můžete těšit? 

Pozvání přijali osobnosti jako herečka Ivana Korolová, Brigita Cmuntová, zpěvačka Erika Fečová, Tereza Nekudová, zpěvák Přemysl Pálek a herec Lukáš Burian. Těšit se tedy můžete i na jejich vystoupení.

Během celého večera bude navíc v prostorách lodi probíhat výstava výtvarnice Simony Ofelie Penniman. Mimo to také zazpívá.

Seznam účinkujících se letos podařilo rozšířit. Jejich jména zní: Marcela Laurinová, Felicita Prokešová, Erika Nováková, Simona Černá, Eliška Černá, Natálie Vyhlídalová, Nikol Ďuricová, Luna, Pavlína Koubková, Ivana Harazimová, Adéla Wegschmiedova,  Michal Horák, Viktor Novák, Jano Trojan, Filip Chris Proučil, Jakub Machulda, David Rohlíček a Antonio Vodrážka. 

Celým večerem pak bude provázet Nikol Prokešová a Jindřich Žampa.

Neváhejte a určitě dorazte, bude to stát za to. Vstupenky koupíte přímo na místě v den konání akce za 100 Kč