Loď plná umění / Ein Schiff voll mit Kunst

13. 04. 2016, 19:00 - Praha/ Náplavka/ Rašínovo nábř.

Party | Workshop
Jarní kvíz na lodi na válečné téma. Napoleon, světové války, bojůvky a půtky různých národů. Poměřte své znalosti s ostatními! Vyhrajte boj!:) Přijďte si to do hlavy nalít trochu jinak! 5 kol, 51 otázek, fajn ceny, styloví moderátoři, stovky témat. Doveďte si různorodý tým, vaše šance na vítězství se tím významně zvýší. Věřte nám, je to sranda! Zkuste to s námi, odejdete z lodi chytřejší než jste přišli! A to se většinou nestává...:) Na lodi máme místo pro 13-15 týmů.

PUBQUIZ NA CARGO GALLERY - Válečný speciál

Přijďte si to do hlavy nalít trochu jinak!
5 kol, 51 otázek, fajn ceny, styloví moderátoři, stovky témat.

Otestujte své znalosti z přírodních věd, cit pro popkulturu, povědomí o současných událostech, znalosti České republiky, Evropy a celého světa.

Doveďte si různorodý tým, vaše šance na vítězství se tím významně zvýší. Věřte nám, je to sranda! Zkuste to s námi, odejdete z lodi chytřejší než jste přišli! A to se většinou nestává...:)

Začali jsme před rokem na Baráčnické rychtě, kam ze začátku chodilo několik málo nadšenců. Momentálně tam bývá na měsíc dopředu vyprodáno, pravidelně působíme v dalších čtyřech podnicích v Praze a další pro Vás připravujeme od dalšího semestru.

Na lodi máme místo pro 12 týmů.

Loď Cargo Gallery bude kotvit na Náplavce, u zastávky Palackého náměstí! Soutěžit budeme o tradiční 50% slevu na konzumaci pro nejlepší tým.

Kapacita je limitovaná!

Povinná rezervace (název týmu) na zdi události
nebo na email david@zomato.com


Vstupné: 50 Kč / osoba

Event:


 Partnerem pobytu Cargo Gallery v Praze je Ústecký kraj