Loď plná umění / Ein Schiff voll mit Kunst

12. 08. 2015, 20:00 - Praha/ Nábř. Edvarda Beneše/ Čechův most

Koncert / Konzert | Party
Vítejte na nekorektně černém večeru - skvělá hudba, černý humor, černé pivo a pak dlouho do noci černý DJs. To vše na kotvící Cargo Gallery. Věříme, že i řeka bude černá.
Vstupenky / Tickets: Koupit / Kaufen

The Tap Tap in black & DJ Sheala

Smysl pro černý humor je specificky česká vlastnost a prochází napříč celou naší společností. Zasmějte se společně s námi vtipům o lidech s hendikepem a zeptejte se na cokoli, co Vás o nás zajímá. Všechny vybrané vtipy prošly tvrdou cenzurou členů kapely The Tap Tap – nejtemnější odstín černé legrace je tedy opravdu spolehlivě zaručen.

Autoři vtipů: Douša, Fefík, Hrdý, Koštýř, Rakus, Setík, Vrána — autoři časopisu Sorry, www.sorryvize.cz

Kurátor výstavy: Šimon Ornest

  

 

Po koncertě jedeme párty s DJ Shealou! je jen na vás, jak dlouho vydržíte rozhoupávat loď do jejích setů.

Začínala v Brněnském Perpetuu, ještě s acid trance sdružením Urban Development, kde hrála progressive a trance. To bylo ještě v roce 2003 kdy se hrálo z vinylů. Poté následovalo pravidelné hraní v klubu 7 nebe, a akce v Mescalitu a Trixu. Na jedné akci pořádáné DJem Motkou se seznámila se Štěpánem Bruckem, který pak psal další díly trance historie v Brně. V roce 2013 organizovala sérii party Mindcircus, kde jste mohli slyšet  slovenskou progressive legendu Tomáše Haverlíka, hrála na znovu obnovéné trance legendě Trancextasy, a to s Bryanem Kearneym, a v roce 2014 pak na Trancextasy s Paulem Websterem. Věnuje se spíše věnuje se temnějším žánrům, techtrance s kapkou psy trance, neb se dlouhou dobu pohybovala na psy trance festivalech a akcích, nebo naopak deep či progressive house.  

https://twitter.com/ShealaCZ
https://www.mixcloud.com/sheala/ 

 


vstupenky:

 

event: